پخش زنده برنامههای ورزشی، امروز پنجشنبه ۴ فروردین ماه از تلویزیون + جدول
تاریخ انتشار: ۴ فروردین ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۴۶۴۰۹۵۱
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز (پنجشنبه) تلویزیون در ادامه آمده است.
به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است:
پنجشنبه چهارم فروردین ماه:
برنامههای شبکه ورزش:
مقدماتی جام جهانی (استرالیا-ژاپن) پخش زنده ساعت ۱۳:۴۰ از شبکه ورزش
مقدماتی جام جهانی (پرتغال-ترکیه) پخش زنده ساعت ۰۰:۱۵ از شبکه ورزش
مقدماتی جام جهانی (عراق-امارات) ساعت ۲۱:۳۰
مقدماتی جام جهانی (ایتالیا-مقدونیه شمالی) ساعت ۰۰:۱۵
مقدماتی جام جهانی (برزیل-شیلی) ساعت ۰۴:۰۰
برنامههای شبکه سه:
مقدماتی جام جهانی (کره جنوبی-ایران) پخش زنده ساعت ۱۵:۳۰ از شبکه سه
اخبار ورزشی پخش زنده ساعت ۱۲:۴۵
اخبار ورزشی پخش زنده ساعت ۱۹
کد خبر 563604.بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: ایمنا
کلیدواژه: پخش زنده جدول پخش پخش زنده شبکه ورزش پخش زنده فوتبال پخش زنده فوتبال شبکه سه پخش زنده فوتبال شبکه ورزش جدول پخش فوتبال جدول پخش بازی های فوتبال جدول پخش بازی های فوتبال جدول پخش فوتبال شبکه سه جدول پخش فوتبال شبکه ورزش پخش زنده والیبال از تلویزیون پخش زنده والیبال پخش زنده بسکتبال تلویزیون برنامه تلویزیونی برنامه های تلویزیونی شبکه های سیما شبکه سه شبکه سوم سیما شبکه ورزش شبکه ورزش سیما جام جهانی مسابقات مقدماتی جام جهانی رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ ایران تیم ملی فوتبال ایران ایران و کره جنوبی بازی تیم فوتبال ایران و کره جنوبی شهر شهروند کلانشهر مدیریت شهری کلانشهرهای جهان حقوق شهروندی نشاط اجتماعی فرهنگ شهروندی توسعه پایدار حکمرانی خوب اداره ارزان شهر شهرداری شهر خلاق مقدماتی جام جهانی پخش زنده ساعت
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.imna.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایمنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۴۶۴۰۹۵۱ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
اعزام تیراندازان به جام جهانی باکو + اسامی و برنامه مسابقات
جام جهانی تیراندازی از چهارشنبه، ۱۲ اردیبهشت ماه در باکوی جمهوری آذربایجان آغاز میشود. - اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم، جام جهانی تیراندازی از چهارشنبه، 12 اردیبهشت ماه در باکوی جمهوری آذربایجان آغاز و تا 23 اردیبهشت ماه ادامه دارد.
نمایندگان کشورمان در تپانچه با ترکیب هانیه رستمیان، گلنوش سبقت الهی و سجاد پورحسینی با هدایت محسن نصر طالبی بامداد امروز (سهشنبه)، 11 اردیبهشت ماه راهی این مسابقات شدند.
نجمه خدمتی، فاطمه امینی، شرمینه چهلامیرانی، پوریا نوروزیان و امیر محمد نکونام نیز با هدایت مریم طالبی، پنجشنبه، 13 اردیبهشت ماه عازم باکو خواهند شد.
برنامه جام جهانی تیراندازی در باکو به شرح زیر است:
پنجشنبه، 13 اردیبهشت:
مقدماتی تپانچه 10 متر میکس ساعت 14:45
جمعه، 14 اردیبهشت:
فینال تپانچه 10 متر میکس ساعت 9
مقدماتی تپانچه 10 متر مردان 11
مقدماتی تپانچه 10 متر زنان 14:45
شنبه، 15 اردیبهشت:
فینال تپانچه 10 متر مردان 9:30
فینال تپانچه 10 متر زنان 11:15
مقدماتی تفنگ میکس 14:45
فینال تفنگ میکس 17:30
یکشنبه، 16 اردیبهشت:
مقدماتی تپانچه 25 متر زنان (دقت) ساعت 8:30
مقدماتی تفنگ 10 متر مردان ساعت 8:30
مقدماتی تفنگ 10 متر زنان ساعت 12:45
دوشنبه، 17 اردیبهشت:
مقدماتی تپانچه 25 متر زنان (سرعت) ساعت 8:30
فینال تفنگ 10 متر مردان ساعت 9
فینال تفنگ 10 متر زنان ساعت 11
سهشنبه، 18 اردیبهشت:
فینال تپانچه 25 متر زنان ساعت 9:30
مقدماتی تفنگ 50 متر سه وضعیت مردان ساعت 8:45
مقدماتی تفنگ 50 متر سه وضعیت زنان ساعت 13:15
چهارشنبه، 19 اردیبهشت:
ادامه رقابتهای تفنگ 50 متر سه وضعیت زنان و مردان در دور دوم
پنجشنبه، 20 اردیبهشت:
فینال تفنگ 50 متر سه وضعیت زنان ساعت 8:30
فینال تفنگ 50 متر سه وضعیت مردان ساعت 10:45
جمعه، 21 اردیبهشت:
مقدماتی تفنگ 50 متر سه وضعیت زنان ساعت 8:44
مقدماتی تفنگ 50 متر سه وضعیت مردان ساعت 13:15
شنبه، 22 اردیبهشت ماه:
فینال تفنگ 50 متر سه وضعیت زنان ساعت 14:30
فینال تفنگ 50 متر سه وضعیت مردان ساعت 16:45
انتهای پیام/